Grupe de cursanți – Anul I

TABEL CURSANŢI AN I 2020

AVOCATI STAGIARI ANUL I – GRUPA 1 A

1 ALDEA A.L. SILVIU Brașov
2 BALAN D. C. BRINDUSA-VERONICA Mureș
3 BOROS C.T. ANETTA Mureș
4 CALUSER BENKO CS. ROXANA-ANDREEA Mureș
5 CATINEAN N.D. FLORIN-DANIEL Mureș
6 CERNAT A. DIANA ADRIANA Brașov
7 CLINCIU R. ANA-MARIA MĂLINA Brașov
8 CLINCIU R. IOANA-DIANA Brașov
9 DEMETER I.-G  LORAND – suspendat Harghita
10 ENACHE L. CARMEN-BEATRICE Brașov
11 FARCAŞ C. MĂDĂLINA-CRISTINA Brașov
12 FAZAKAS Z. LASZLO Harghita
13 FLOREA C. BIANCA-ELENA București
14 GERMAN E.S. ANDREEA Mureș
15 GHERGHIN C. IRINA ROXANA Brașov
16 GUIMAN I. MĂDĂLINA ELENA Brașov
17 KIRALY A ARTHUR-ADALBERT Mureș
18 LASCU N.A. HANNELORE Brașov
19 LEFTER A. BIANCA MARIA Brașov
20 MAGERUSAN GH. CLAUDIA Mureș
21 MAIOR M. DRAGOS ALEXANDRU Mureș
22 MIHOK  T. SZIDONIA Harghita
23 MOGA L.V. ANDREEA Brașov
24 NECHIFOR V. ANDREEA RALUCA Brașov
25 NEGREA G. MIRCEA Brașov
26 NEGUMEREANU N.I. ANA- MARIA Brașov
27 ODĂ M. SABIN ŞTEFAN Brașov
28 PETRES  K.  KATALIN Harghita
29 PLOSZA F. FRANCISC Brașov
30 RADU D. OANA MĂDĂLINA Brașov
31 ROSCA MINDRU D. DORINA-MARIA Mureș
32 SULEA I. BIANCA-EDITH Mureș
33 SZABO CS.  ESZTER Mureș
34 SZENTES   CS. IZABELLA Harghita
35 TEODORESCU N. ANCA Brașov
36 URSA D.D. DOREL-CRISTIAN Mureș
37 URSU G. MĂDĂLIN COSMIN Brașov
38 ZAHARIE G. ALEXANDRA Brașov

AVOCATI STAGIARI ANUL I – GRUPA 1B

1 AVRAM O.G. DIANA Sibiu
2 BĂLAN M. MIHAELA-ADELINA Sibiu
3 CHICOŞ  D. SIMINA LAVINIA Brașov
4 COJAN D. LARISA-DARIA Sibiu
5 CONSTANTIN S.A. ANDRA-TEODORA Brașov
6 COTOARĂ B.P. CRISTINA-MARIA Sibiu
7 DINU G. CARMEN Brașov
8 DUMITRESCU L.N. LUIGI Sibiu
9 DUMITRU M. ANDRA Sibiu
10 ERDEI N. CLAUDIA-GEORGETA Sibiu
11 GAL L. ESZTER Covasna
12 GRAPĂ IOANA ANDREEA Brașov
13 GRIGORE T. IOANA ELVIRA Sibiu
14 HAIDAU M. A. CRISTINA-MARIA Sibiu
15 HANZU  D. DARIA- ELENA Sibiu
16 IORDACHE S. GEORGE GABRIEL Brașov
17 KOVACS  S. KINCSO Covasna
18 LĂBUŞ N.G. ANA-MARIA Brașov
19 LUCA S.M. IOANA  MARIA Sibiu
20 MARCHIŞ F. SORINA IOANA Brașov
21 MICLEA O.M. MARIA Sibiu
22 MOGA G. MIHAELA Brașov
23 MOLNAR V. ANDRE Sibiu
24 NEDELEA GH. ELENA-LAVINIA Brașov
25 NIŢOI F. ALEXANDRA-FLORENTINA Sibiu
26 ORJAN D. MIHNEA-TUDOR Prahova
27 PAL  P. KINGA Harghita
28 PĂTRAŞCU GABRIELA MIHAELA Brașov
29 POP  T. S. SERGIU-SEBASTIAN Sibiu
30 POSTICĂ M. SERGIU-MARIAN Brașov
31 ROMAN  I. MARIUS Sibiu
32 SCURTESCU D. ADRIAN Brașov
33 SPĂTARU  I. RADU Sibiu
34 STANCIU T. L. TUDOR-IOAN Sibiu
35 TIBELEA E. ALEXANDRA MANUELA Brașov
36 UNGUREANU I. BOGDAN-CRISTIAN Brașov
37 VISCREANU G. MIHAELA GABRIELA Brașov
Distribuie:
Data ultimei actualizări: 28 aprilie 2020